Hangi Fuara Katılıyorsunuz ?

Katılacağınız fuarın adını birkaç kelime ile girin, çıkan sonuçlarda fuar ismini tıklayın ve talep formuna ulaşın. Listede katılım yapacağınız fuar ismi yoksa veya hatalı bir sonuç çıkıyorsa lütfen bize ulaşın.

Telefon
+90 212 809 1616

Adres
Taşocağı yolu cad. Ağaoğlu Myoffice 212 K.6 / D.100
Bağcılar - İSTANBUL

kim
ne dedi
dedi
?
Samsung Türkiye
Pınar KAÇAR
Satış ve Ürün Müdürü- BT Ürünleri- Samsung Türkiye

Samsung Türkiye Maya Fuar ile Airport Exchange ve Gamex Fuarlarında beraber çalıştık.
Başta Fatih Keleş olmak üzere tüm ekip harikalar yarattı. Çok kısa sürede Fatih bey bizim için fuar standlarını modelledi. Kurulumda çalışan ekip herşeyi zamanında ve olması gerektiği gibi tamamladı. Sonuçta herkesin memnun kaldığı bir fuar alanı yaratılmış oldu. Sizin için sizin ekibiniz gibi çalışan Maya Fuar a teşekkür eder; başarılarının devamını dilerim.

Gürallar Cam Ambalaj
Pınar KONUK
İş Geliştirme Müdürü

Gürallar grubunun B2B flint cam ambalaj üreticisi olan GCA Gürallar Cam Ambalaj olarak Maya Fuar; yıllardır İstanbul Avrasya Ambalaj Fuarı'nda birlikte çalıştığımız, işini büyük bir profesyonellik, özveri ve ciddiyetle yapan titiz bir ekiptir. Her zaman prosesin en başından yani fuar alanına uygun stand tasarımından itibaren müşteri odaklı ve ekibimizin bir parçası gibi yaklaştılar. Sonuçta yıllardır güven ve uyuma dayalı bir iş ortaklığımız oluştu. Fatih Bey'in stand tasarımı üzerinde anında revize yaptığı beyin fırtınalı fikir toplantıları, fuar hazırlıklarındaki disiplinli ve dakik çalışmaları, en küçük ayrıntısına kadar olası aksaklıkları anında giderebilme kabiliyetleri ve son dakika gerçekleşebilen tüm iyi ve kötü sürprizlere hızlı ve etkin şekilde aksiyon alabilmeleri Maya Fuar'ı işinde uzman ve son derece başarılı kılıyor. Fatih Bey, Atiye Hanım, Erdinç Bey başta olmak üzere tüm Maya Fuar ekibine teşekkür eder; nice yıllar iş ortaklığımızın devamını dilerim

Köhler
Murat PALA
Fabrika Müdürü

ISCG standımızın yapımı – kurulumu ve sökümünde göstermiş olduğunuz mesai saatlerin dışına taşan özverili çalışma için , Kısa sürede işi zamanında yetiştirdiğiniz için , yaratıcılığınız ile sağlamış olduğunuz katkı için , fikirleriniz ile tutmuş olduğunuz ışık için , emeğiniz için , desteğiniz için çok teşekkür eder , başarılarınızın devamını dileriz.

Koyuncu Elektronik
Onur ŞAHİN
Ürün Müdürü

Türkiye’nin en önemli güvenlik fuarı olan ISAF da taşıdığımız markaya ve firmamıza yakışan bir stand ihtiyacımız vardı. Maya Fuar bu ihtiyacımızla alakalı ne kadar doğru bir adres olduğunu bir kez daha farkına vardık. Tasarımdan uygulamaya kadarki süreçte her şey sorunsuzdu ve bu sayede fuarla alakalı diğer konularımıza daha rahat odaklanabildik. Tüm Maya Fuar ailesine teşekkürlerimi sunar, bir sonraki sene tekrardan çalışmak dileğiyle başarılarının devamını dilerim.

Sumitomo
Bahadır OGE
Genel Mudur Yardimcisi & Satis Muduru

Her 2 yıl da talaşlı imalat sektörünün buluştuğu Maktek Avrasya fuarında Atiye Hanım ve Erdinç Bey ile birlikten çalışmaktan dolayı çok mutlu olduk. Fuar öncesi toplantılarımızda kararlaştırdığımız minimalist ve şirket içeriğini yansıtan stand dizaynını Maya fuar aracılığı ile gerçeğe dönüştürdük.

Miele
Cem Otlu
Satış Direktörü

Yaklaşık 3 yıldır stand tasarımları konusunda çözüm ortağımız olan Fatih Keleş in başarılı tasarımları , profesyonel iş takibi ve sorunsuz iş birliği ile ilgili memnuniyetimizi bildirir , ilerideki projelerde de birlikte çalışma ümidi ile Maya Fuar a başarılar dileriz..

Referanslarımız

Her şey hayalle başlar.
Sosyal Medyada Biz