Müşterimizden gelenler


Köhler ISCG Fuar Standı Murat Pala

Köhler

Murat Pala Fabrika Müdürü

ISCG 2019 standımızın yapımı – kurulumu ve sökümünde göstermiş olduğunuz mesai saatlerin dışına taşan özverili çalışma için , Kısa sürede işi zamanında yetiştirdiğiniz için , yaratıcılığınız ile sağlamış olduğunuz katkı için , fikirleriniz ile tutmuş olduğunuz ışık için , emeğiniz için , desteğiniz için çok teşekkür eder , başarılarınızın devamını dileriz.


Koyuncu Elektronik Haikon Fuar Standı Onur Şahin

Koyuncu Elektronik / Haikon

Onur Şahin Ürün Müdürü

Fatih Bey ile son iki senesi Koyuncu Elektronik A.Ş.’nde olmak üzere toplamda 4 yıldır çalışmaktayım. Türkiye’nin en önemli güvenlik fuarı olan ISAF 2016’da taşıdığımız markaya ve firmamıza yakışan bir stand ihtiyacımız vardı. Fatih Bey ve ekibinin bu ihtiyacımızla alakalı ne kadar doğru bir adres olduğunu bir kez daha farkına vardık. Tasarımdan uygulamaya kadarki süreçte her şey sorunsuzdu ve bu sayede fuarla alakalı diğer konularımıza daha rahat odaklanabildik. Tüm Maya Fuar ailesine teşekkürlerimi sunar, bir sonraki sene tekrardan çalışmak dileğiyle başarılarının devamını dilerim.


SAMSUNG Pınar Kaçar

Samsung Türkiye

Pınar Kaçar Satış ve Ürün Müdürü- BT Ürünleri- Samsung Türkiye

Samsung Türkiye olarak 2015 yılında Maya Fuar ile Airport Exchange ve Gamex Fuarlarında beraber çalıştık. Başta Fatih Keleş olmak üzere tüm ekip harikalar yarattı. Çok kısa sürede Fatih bey bizim için fuar standlarını modelledi. Kurulumda çalışan ekip herşeyi zamanında ve olması gerektiği gibi tamamladı. Sonuçta herkesin memnun kaldığı bir fuar alanı yaratılmış oldu. Sizin için sizin ekibiniz gibi çalışan Maya Fuar'a teşekkür eder; başarılarının devamını dilerim.


Sumitomo Maktek Fuar stand Bahadır Oge Genel Mudur Yardimcisi & Satis Muduru

Sumitomo

Bahadır Oge Genel Mudur Yardimcisi & Satis Muduru

Her 2 yıl da talaşlı imalat sektörünün buluştuğu Maktek Avrasya 2016 fuarında Atiye Hanım ve Erdinç Bey ile birlikten çalışmaktan dolayı çok mutlu olduk. Fuar öncesi toplantılarımızda kararlaştırdığımız minimalist ve şirket içeriğini yansıtan stand dizaynını Maya fuar aracılığı ile gerçeğe dönüştürdük.


Koyuncu Elektronik

Koyuncu Elektronik

Hüseyin Topuz

Koyuncu Elektronik olarak 2015 İsaf Güvenlik fuarında Fatih Keleş ile çalışmayı tercih ettik ve iyi ki çalışmışız iyiki Maya'yı tercih etmişiz. Standımız Fatih beyin tasarladığından daha görkemli, şık ve güzel oldu. Her şey kusursuzdu. Fatih keleş bey standın kurulumundan fuar bitimine kadar standın başında ve bizim yanımızdaydı. Seneye ve sonraki seneler tekrar çalışmak dileğiyle başarılarının devamını dilerim.


Miele Cem Otlu

Miele

Cem Otlu Satış Direktörü

Yaklaşık 3 yıldır stand tasarımları konusunda çözüm ortağımız olan Fatih Keleş'in başarılı tasarımları , profesyonel iş takibi ve sorunsuz iş birliği ile ilgili memnuniyetimizi bildirir , ilerideki projelerde de birlikte çalışma ümidi ile Maya Fuar'a başarılar dileriz..


Mercedes Benz Sami İşmen

Mercedes-Benz Türk A.Ş

Sami işmen Otobüs Bölümü Pazarlama İletişimi Uzmanı

Türkiye'nin en önemli otobüs fuarı olan Busworld'de Fatih Bey çözüm ortağımız olarak görev aldı. Hızlı ve yaratıcı fikirleri, ihtiyacı ya da problemleri doğru algılaması ve uygun çözümler önermesi iş süreçlerimizin sağlıklı ve verimli şekilde ilerlemesini sağladı. Kendisinin bu disiplinli ve yaratıcı iş stilinin Maya Fuarı da çok iyi noktalara taşıyacağını düşünüyor ve başarılar diliyorum.


Samsung Türkiye

Samsung Türkiye

İsa Tolu Satış ve Ürün müdürü Pazarlama Müdürü

Samsung Türkiye veri depolama departmanı olarak Maya Fuar ile Aralık 2015 tarihindeki Gamex Fuar'ında beraber çalıştık. Maya Fuar ekibi çok kısa sürede sunum ve detaylari ile bizi etkileyecek alternatifler sundu. Aynı hız, titizlik ve kaliteyi fuar stand kurulumunda da göstererek , fuarın bizler için sorunsuz ve daha verimli geçmesini sağladılar. Maya Fuar'a teşekkür eder; başarılarının devamını dilerim.


Enyap a.ş.

Alp Akcay Pazarlama Müdürü

"Intermob" 2015 fuarında Maya ile ilk defa çalışmamıza rağmen, bizim isteklerimiz doğrultusunda en hoşumaza giden tasarımı yaptılar. Bitmiş iş, kurulmuş stand ise öngörseller gibi çok güzel, şık olmuştu. Kullandıkları malzeme kalitesi ve diğer tüm ekipmanlar çok güzeldi. Yeni katılacağımız fuarlarda da Maya ile çalışmaya devam etmeyi isteriz.