Hangi Fuara Katılıyorsunuz ?

Katılacağınız fuarın adını birkaç kelime ile girin, çıkan sonuçlarda fuar ismini tıklayın ve talep formuna ulaşın. Listede katılım yapacağınız fuar ismi yoksa veya hatalı bir sonuç çıkıyorsa lütfen bize ulaşın.

Telefon
+90 212 809 1616

Adres
Taşocağı yolu cad. Ağaoğlu Myoffice 212 K.6 / D.100
Bağcılar - İSTANBUL

Atrax Uluslararası Eğlence, Etkinlik, Park, Rekraasyon Endüstrisi Ve Hizmetleri Fuarı

Eğlence, Etkinlik, Park, Rekraasyon Endüstrisi Ve Hizmetleri
11 - 13 Ocak 2024

Sizin için, Size Özel Fuar Stand Tekliflerimiz için

Fuar Stand Tasarım Talebi Oluşturun

Hizmetlerimiz

Ahşap Stand ;

Firmaların talepleri doğrultusunda tasarlanıp sunta, suntalam ve benzeri ahşap malzemeler sıfırdan üretilerek kreatif çözümler sunan stand türüdür. Bu sistemde istediğiniz her tasarımı gerçekleştirmek mümkün olduğundan; sınır yalnızca hayallerinizdir. Katılım göstereceğiniz fuarlar için özgün bir ahşap stand tasarımı tercih etmeniz; ürünlerinizi etkin şekilde sergilemenizi sağlayacaktır.

Ahşap Standlar Galerisi
Maksima Stand ;

Alüminyum profiller üzerine ahşap paneller, krom vidalar ile monte edilerek uygulanır. Kolay kurulumu, zaman tasarrufu, ekonomik anlamda fayda sağlaması nedeniyle firmaların da sıkça tercih ettiği bir stand türüdür. Modüler standlar kendi içlerinde üç gruba ayrılarak ; octanorm , maksima ve plus sistem olarak adlandırılır. Sürdürülebilirlik açısında da, dünyada ve ülkemizde de bu stand türünü fuarlarda sıkça görebilirsiniz.

Maksima Standlar Galerisi
Ahşap Maksima Stand ;

Ahşap + Modüler sistemler aynı proje üzerinde, her iki sistemin birbirine entegre edilerek oluşturulduğu yapılardır. Bu stand türünde genel iskelet yapısının modüler sistemler ile oluşturulmakta, ürün teşhir alanları ya da özel dekor gerektiren noktalarda ahşap malzemeden üretim yapılmaktadır. Bu entegre stand türü; hem ekonomik, hem de projenin özgünlüğü açısından firmalara fayda sağlamaktadır.

Ahşap Maksima Stand Galerisi

Referanslarımız

Her şey hayalle başlar.
Sosyal Medyada Biz